Food court - Ulichnaya eda
Участь

За дев’ять років свого існування Ulichnaya Eda виросла в наймасштабніший в Україні start-up майданчик для food-бізнесів. Безліч її учасники – фудтраки, кафе, ресторани, фермери, нішеві крафтові виробники, хендмейдери, стартапери та просто любителі готувати – змогли протестувати свій продукт на тисячах гостей, удосконалити його в умовах жорсткої конкуренції, натренувати власну команду в режимі non-stop, відчути свої сили й зважитися на гастрономічні експерименти. Тому зараз з Ulichnaya Eda асоціюється безліч історій успіху, що надихають, про те, як гастро-ентузіасти відкривають власні заклади або служби кейтерингу, запускають франшизу або виростають з одного закладу в цілу мережу.

 

Усе, що вам потрібно для початку – заповнити реєстраційну форму на фестиваль, який вас зацікавив.

 

Що отримує учасник?

 

Організатори надають територію для стенда (в середньому – 10 кв. м), електрику (дві розетки), мийку з гарячою та холодною водою, охорону та клінінг зони фуд-корту. Ми підберемо для вас ідеальне місце, виходячи із зонування майданчика фестивалю, особливостей вашого стенду та нюансів розставлення інших точок харчування.

 

Як учасник, ви повинні подбати про вигляд свого стенду, та організувати його відповідно до нашої філософії: дизайнерські, ненудні стенди з натуральних матеріалів, якісні, бажано крафтові, одноразовий посуд. 

 

Вартість участі залежить від таких факторів, як обраний фестиваль, розмір стенду, формат учасника, наявність в меню алкоголю. Відправляючи заявку на реєстрацію, у відповідь ви отримаєте приблизну вартість участі. Фінальна вартість участі та інші нюанси співпраці обговорюються з кожним кандидатом індивідуально.

 

 Обов’язкові умови участі на фуд-корті